Bezpieczne wdrożenia Office 365 dla Biznesu

Wdrażamy Office 365 dla Firm

Dlaczego to my powinniśmy wdrożyć Office 365 dla Twojej Firmy?

Po co Microsoft Office 365 w Firmie?

Zajmujemy się profesjonalnie bezpieczeństwem i wiemy, że praca w domu z wykorzystaniem prywatnego sprzętu może być poważnym zagrożeniem.

Zarząd zawsze jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo danych nie tylko osobowych. Skuteczna ochrona danych biznesowych jest dla każdej firmy co najmniej tak samo ważna jak ochrona danych osobowych.

W zdecydowanej większości firmy praktykują pracę poza swoja siedzibą lub po prostu zdalnie, a co najmniej dopuszczają taki model współpracy. Tym samym praca odbywa się poza możliwością kontrolowania jej przez Administratora Danych Osobowych (ADO). 

Wdrożenie Office 365 gwarantuje możliwość pracy zdalnej w kontrolowanych przez ADO warunkach. Spójne środowisko przechowywania dokumentów, bezpieczne współdzielenie bez konieczności przesyłania danych mailem oraz bezpieczna oraz pewna poczta elektroniczna stwarza idealne warunki dla pracy zdalnej.

Bardzo ważnym elementem jest dostęp do danych przez ADO w każdym momencie.

Bezpieczne
Office 365

Wdrażając z nami otrzymasz wsparcie naszego Centrum Bezpieczeństwa (Security Operations Center – SOC), w którym nasi pracownicy, w trybie ciągłym 24/7/365 monitorują zagrożenia występujące u naszych klientów.

Skonfigurujemy dla Ciebie uwierzytelnianie wieloskładnikowe oraz będziesz logował się bezpiecznie poprzez centralną bazę użytkowników.

Będziemy wykonywać szyfrowaną kopię danych przechowywanych w Office 365 abyś nigdy ich nie stracił, nawet w przypadku rezygnacji z usług firmy Microsoft lub naszych.

Skonfigurujemy do pracy narzędzia umożliwiające zarządzanie dokumentami, wersjonowanie i historię działań na dokumencie. System obiegu dokumentów oparty o Sharepoint jest dostępny w pakiecie jak pozostałe aplikacje Office 365.

Bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa Office 365 jest możliwość zarządzania wszystkimi informacjami wytwarzanymi przez pracowników. W przypadku rezygnacji pracownika, firma nadal będzie miała dostęp do danych.

Office 365 - najważniejsze info

Gdzie są składowane dane w Office 365?

Wszystkie dane przetwarzane w ramach pakietu Office 365 znajdują się w centrum danych zlokalizowanym w Unii Europejskiej i nie są transferowane poza obszar Unii. Sprawdź centra danych Microsoft w Unii Europejskiej.

W jaki sposób korzystać z pakietu Office 365?

Aplikacje pakietu Office 365 są dostępne przez przeglądarkę (Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firebird, Apple Safari) i/lub jako aplikacje do instalacji na komputerze.

Jakie aplikacje oferowane są w ramach Office 365?

Zobacz pełny opis poniżej.

Aplikacje pakietu Office

Poniższe aplikacje są dostępne jako aplikacje instalowane na komputerze lub poprzez przeglądarkę (Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox):

 • Microsoft Outlook – program do poczty elektronicznej,
 • Microsoft Word – edytor tekstu,
 • Microsoft Excel – arkusz kalkulacyjny,
 • Microsoft PowerPoint – przygotowywanie prezentacji,
 • Microsoft OneNote – prowadzenie notatek (może być instalowany na komputerze).

Usługi i oprogramowanie dodatkowe

 • Exchange – serwer poczty elektronicznej z funkcjami kalendarza, zadań oraz pracy grupowej,
 • Microsoft OneDrive – dysk wirtualny w chmurze o pojemności 1 terabajta,
 • Microsoft SharePoint – miejsce do współdzielenia dokumentów w bezpieczny sposób,
 • Microsoft Teams – praca grupowa,
 • Microsoft Sway,
 • Microsoft Forms,
 • Microsoft Stream,
 • Microsoft Flow,
 • Microsoft PowerApps,
 • Microsoft Yammer.

Porównanie Microsoft Office 2019 vs Microsoft Office 365

Porównanie
Microsoft Office 2019
Microsoft Office 365
Koszt
Wysoki jednorazowy koszt
Opłata miesięczna lub oszczędność w przypadku opłaty za cały rok
Aplikacje pakietu Office
Otrzymujesz aplikacje pakietu Office 2019, takie jak Excel, Word i PowerPoint. Aplikacje nie będą aktualizowane w przypadku udostępnienia nowych funkcji.
Otrzymujesz najnowszą wersję aplikacji pakietu Office, takich jak Excel, Word, PowerPoint i Outlook. Obecnie jest to pakiet Office 2016, ale Twoja wersja będzie otrzymywać nowe aktualizacje funkcji. Użytkownicy komputerów PC otrzymują także programy Access i Publisher.
Aktualizacje funkcji
Licencja obejmuje aktualizacje zabezpieczeń, ale nie będziesz otrzymywać nowych funkcji dodawanych do pakietu Office 2019. Licencja nie obejmuje uaktualnień do wersji głównych.
Twoja wersja pakietu Office będzie stale ulepszana. Otrzymujesz od firmy Microsoft najnowsze funkcje i aktualizacje. Licencja obejmuje uaktualnienia do przyszłych wersji głównych.
Instalowanie pakietu Office na więcej niż jednym komputerze (Mac lub PC)
Jednorazowe zakupy są przeznaczone do pojedynczego systemu operacyjnego, dlatego Twoja kopia pakietu Office nadaje się dla jednego komputera Mac lub jednego komputera PC.
W przypadku usługi Office 365 możesz zainstalować aplikacje klasyczne pakietu Office nawet na 5 komputerach (Mac i PC).
Instalowanie pakietu Office i korzystanie z zaawansowanych funkcji na tabletach i telefonach
Otrzymujesz podstawowe funkcje edycji tylko na tablecie lub telefonie.
Po zalogowaniu się do aplikacji pakietu Office na urządzeniu otrzymujesz dodatkowe funkcje. W przypadku pakietu Office 365 otrzymujesz te dodatkowe funkcje nawet na 5 tabletach i 5 smartfonach.
Dodatkowa przestrzeń dyskowa online
Niedostępna.
Możesz bezpiecznie przechowywać pliki w chmurze i uzyskiwać dostęp do nich z dowolnego miejsca. Otrzymujesz aż 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive na użytkownika.
Dostępna pomoc techniczna
Dostępna jest początkowa pomoc techniczna dotycząca tylko instalowania.
Przez cały okres subskrypcji możesz bezpłatnie kontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc dotyczącą problemów technicznych albo subskrypcji i rozliczeń.