Management Board

Marcin Tynda

Założyciel, Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający i Dyrektor IT, od 27 lat związany z branżą nowych technologii, bezpieczeństwem informacji i zarządzaniem, absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów i IAE Aix-Marseille Graduate School of Management, autor publikacji naukowych i branżowych obszaru zarządzania.

In the company, is responsible for IT security audit, pentests, management and business development.

dr Błażej Adamczyk

Założyciel i Członek Zarządu, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju, dr inż. Politechniki Śląskiej Instytutu Informatyki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki, wykładowca akademicki, od 18 lat związany z branżą nowych technologii i bezpieczeństwem teleinformatycznym, specjalista w zakresie algorytmizacji oraz wykrywania anomalii w ruchu sieciowym, autor publikacji naukowych obszaru bezpieczeństwa.

Responsible for the provision of new knowledge in the Company.

Maksym Brzęczek

Członek zarządu ds. Innowacji od kilku lat związany ze Spółką. Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku Data Science. Od 8 lat związany z branżą nowych technologii. Ekspert w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz testów penetracyjnych.

W Spółce odpowiada za pozyskiwanie oraz prowadzenie projektów innowacyjnych w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz realizację długoterminowych projektów innowacyjnych i politykę inwestycyjną.

Michał Chrobak

Założyciel i Członek Zarządu, Dyrektor Techniczny, absolwent Politechniki Śląskiej Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki o kierunku Informatyka, od 14 lat związany z branżą nowych technologii i bezpieczeństwem teleinformatycznym. Inżynier z wyboru, zainteresowany nowymi technologiami. Autor publikacji na temat bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz socjotechniki.

W Spółce odpowiedzialny za budowę relacji strategicznych.