Management Board

Marcin Tynda

Założyciel, Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający i Dyrektor IT, od 27 lat związany z branżą nowych technologii, bezpieczeństwem informacji i zarządzaniem, absolwent Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów Executive MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów i IAE Aix-Marseille Graduate School of Management, autor publikacji naukowych i branżowych obszaru zarządzania.

In the company, is responsible for IT security audit, pentests, management and business development.

dr Błażej Adamczyk

Założyciel i Członek Zarządu, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju, dr inż. Politechniki Śląskiej Instytutu Informatyki Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki, wykładowca akademicki, od 18 lat związany z branżą nowych technologii i bezpieczeństwem teleinformatycznym, specjalista w zakresie algorytmizacji oraz wykrywania anomalii w ruchu sieciowym, autor publikacji naukowych obszaru bezpieczeństwa.

Responsible for the provision of new knowledge in the Company.

Michał Chrobak

Założyciel i Członek Zarządu, Dyrektor Techniczny, absolwent Politechniki Śląskiej Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki o kierunku Informatyka, od 14 lat związany z branżą nowych technologii i bezpieczeństwem teleinformatycznym. Inżynier z wyboru, zainteresowany nowymi technologiami. Autor publikacji na temat bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz socjotechniki.

W Spółce odpowiedzialny za budowę relacji strategicznych.

Maksym Brzęczek

Członek zarządu ds. Innowacji od kilku lat związany ze Spółką. Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku Data Science. Od 8 lat związany z branżą nowych technologii. Ekspert w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz testów penetracyjnych.

W Spółce odpowiada za pozyskiwanie oraz prowadzenie projektów innowacyjnych w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz realizację długoterminowych projektów innowacyjnych i politykę inwestycyjną.

Patryk Długajczyk

Członek zarządu ds. Rozwoju rynku od kilku lat związany ze Spółką. Absolwent Politechniki Śląskiej na kierunku Informatyka. Od 8 lat związany z branżą nowych technologii. Ekspert w obszarze bezpieczeństwa informacji oraz testów penetracyjnych.

W Spółce odpowiada za rozwój produktów oraz realizację projektów w obszarze cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji na rynku Polskim oraz rynkach międzynarodowych.