OffSec Courses

Jesteśmy oficjalnym partnerem OffSec w Polsce. Wspomagamy i szkolimy ekspertów bezpieczeństwa i pentesterów.

Zostań ekspertem cyberbezpieczeństwa z OffSec!

Chcesz zostać pentesterem infrastruktury i aplikacji internetowych lub tworzyć zaawansowane exploity na różne systemy operacyjne? Czujesz, że Twoim powołaniem jest praca w SOC, albo dbanie o bezpieczeństwo serwisów działających w chmurze? Czy w końcu zajmujesz się tworzeniem oprogramowania i chcesz wiedzieć jak to robić w bezpieczny sposób?

Światowej klasy szkolenia oraz certyfikacje Offensive Security pomogą Ci w realizacji tego celu.

Światowy lider, któremu warto zaufać

OffSec (wcześniej Offensive Security) jest wiodącym dostawcą szkoleń, materiałów edukacyjnych i narzędzi dla pentesterów i pozostałych specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa. Stworzona przez społeczność dla społeczności, jedyna w swoim rodzaju mieszanka praktycznych szkoleń i programów certyfikacyjnych, wirtualnych laboratoriów i projektów Open Source zapewnia praktykom wysoce pożądane umiejętności ofensywne, aby zdobyć pracę, rozwijać swoją karierę i lepiej chronić swoje organizacje. Offensive Security jest zaangażowany w finansowanie i rozwój Kali Linux, wiodącego systemu operacyjnego do testów penetracyjnych, etycznego hakowania i oceny bezpieczeństwa sieci. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź witrynę https://www.offsec.com/.

Logo OffSec Gold Channel Partner

Efigo jest jedynym, autoryzowanym partnerem OffSec w Polsce!

Dzięki nawiazaniu partnerstwa, Efigo i OffSec rozszerzają globalny dostęp do światowej klasy szkoleń i certyfikatów OffSec w zakresie cyberbezpieczeństwa, oferując dodatkowo wsparcie w języku polskim i płatności w PLN. Jako Złoty Partner, Efigo jest obecnie jedyną jednostką upoważnioną do odsprzedaży pełnego pakietu kursów, subskrypcji i laboratoriów treningowych OffSec osobom prywatnym, firmom i organom administracji publicznej w Polsce.

Kategorie kursów

Wybierz z poniższej listy, w której kategorii chcesz zostać cenionym specjalistą, a odpowiednie szkolenia Offensive Security Ci w tym pomogą.

Subskrypcje

Jesteś głodny wiedzy i ukończenie jednego kursu to dla Ciebie za mało? A może potrzebujesz potrzebujesz więcej czasu na przerobienie wszystkich materiałów? Sprawdź poniższe subskrypcje, dzięki którym otrzymasz bogaty pakiet kursów w atrakcyjnej cenie.